У нових поліцейських, які незабаром вийдуть патрулювати вулиці Рівного, розпочалися іспити. Наразі їх екзаменують із тактичної підготовки, зокрема у здобутих навиках із затримання правопорушників у приміщеннях і автомобілях.

PM718image001

У майбутніх патрульних поліцейських Рівненщини — восьмий тиждень напруженого та інтенсивного навчання, яке триватиме до другого квітня.

PM590image002

Як зазначає координатор навчального процесу Анастасія Чорна, хлопці та дівчата готуються з усією наснагою приступити до служби у лавах нової поліції.

PM412image003

У тому, що всі слухачі твердо налаштовані на гідну службу в поліції, переконаний і інструктор з тактичної підготовки Євген Кузьменко:

— Вони дійсно хочуть зробити свій внесок у позитивні зміни в нашій країни у цілому та на Рівненщині зокрема. Під час практичних навчань основну увагу ми зосереджували на тому, що на службі майбутні патрульні поліцейські повинні бути готовими до різного розвитку подій та вміти швидко зорієнтуватися у ситуації.

PM223image004

За результатами екзаменування усі 211 слухачів показали достатній рівень у здобутих навиках із затримання правопорушників у приміщеннях і в авто.

– На практичних заняттях нам моделювали ситуації максимально схожі до реальних подій, які можуть виникнути під час служби в патрульній поліції, – розповів один із майбутніх патрульних Едуард Холод. – Ми пройшли якісну та інтенсивну підготовку і маємо непереборне бажання втілити отримані знання, уміння та навики на практиці.

PM95image005

Ірина Середа підкреслила, що процес навчання на цьому етапі не завершується, тому що для ефективної роботи потрібно постійно працювати над підвищенням свого професійного рівня та самовдосконалюватися. З приводу майбутньої служби найбільше побоювань висловлює щодо оформлення ДТП. Однак дівчина впевнена, що завдяки отриманим знанням, навикам та майбутньому практичному досвіду новим патрульним вдасться гідно виконувати покладені на них обов’язки.

Вже у квітні після складання присяги нові патрульні поліцейські вийдуть патрулювати вулиці Рівного.

 Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Визначать кращих державних службовців Рівненщини

ЧОТИРИ ОДИНИЦІ ЗБРОЇ ЖИТЕЛІ РІВНЕНЩИНИ ЗДАЛИ ДО ПОЛІЦІЇ

На Рівненщині чоловік у лісовому масиві знайшов два вибухонебезпечних предмета

На Рівненщині обікрали сільську раду

У селі на Острожчині відкрили оновлений ФАП

Рівненські ремонтники відновили гармати у зоні АТО

На Рівненщині на території колонії знайшли пакунок з наркотиками

Рівненський “Верес” провів першу контрольну гру на траві

Стрімке і масове всихання хвойних дерев загрожує лісам Рівненщини.

Архієпископ Іларіон звернувся до людей, яких поглинула бурштинова лихоманка

Теґи:
507 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 5 =

НОВИНИ