Звітування платників податків через Інтернет на думку органів Міндоходів Рівненщини зменшує податковий тиск та сприяє лібералізації правил і умов ведення бізнесу. В ГУ Міндоходів області кажуть, що головними пріоритетами діяльності органів є орієнтація на сервіс та відмова від необґрунтованого втручання в діяльність бізнесу.

«Сьогодні ми можемо говорити про активний процес подання податкової звітності в електронному вигляді. Цією можливістю користуються вже майже 20 тисяч платників області. Більше 13 тисяч платників області цьогоріч отримали безкоштовні сертифікати електронних ключів, які дозволяють вести віртуальний документообіг. І надалі електронні сервіси продовжимо активно розвивати, щоб вести бізнес було простіше»,- зазначає в.о. начальника ГУ Міндоходів Рівненщини Дмитро Зайцев.

Саме на це спрямована діяльність центрів обслуговування платників податків, інтенсивний розвиток електронних сервісів, зменшення документообігу, забезпечення простоти процедур реєстрації, сплати податків, здачі звітності, впровадження новітніх технологій, які дозволяють працювати з платниками дистанційно.

Теґи:
771 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 3 =