newniabpoagВ маленького Давида (1 рік і 10 місяців) виявили страшний діагноз – саркома м`яких тканин правої гомілки. Потрібне дороговартісне лікування за кордоном. Родина хлопчика немає таких коштів.
Кожна Ваша гривня може врятувати ЖИТТЯ цієї дитини. 
Приват банк 5168 7556 3035 4765 Наумчук А.М.
Тел. (096) 821 2392 – Олена (мама).
Історія Давидка:
Наумчук Давидко – маленький хлопчик, який народився у селі  Городище Березнівського району Рівненської області 4 січня 2015 року у хорошій, дружній сім’ї. Росте  хлоп’ятко щасливим, в любові, бо тато, мама і вся родина докладають для цього максимум зусиль.
Народився Давидко здоровою дитиною: 4 кілограми вага, 52 сантиметри ріст. Ніщо не віщувало біди. Завжди жвавенький, енергійний, допитливий. Вся родина оберігають його, як зіницю ока.
Росте на радість батькам, старшенькій сестричці, бабусям і дідусям..
Та біда, як грім серед  ясного неба, увірвалася в цю родину. Якось, як завжди, вкладаючи хлопчика спати, мама, погладжуючи його, нащупала ущільнення на правій ніжці. Негайно звернулися до лікарів. Звістка про страшну хворобу дитинки поділила життя родини на ДО і ПІСЛЯ…
24 жовтня 2016 рокуДавидка прооперували в Рівненській обласній дитячій лікарні: видалення пухлинного отвору правої гомілки. Лікарі діагностувати страшний діагноз: саркома м’яких тканин правої гомілки. Київський міський клінічний онкологічний центр підтвердив діагноз – інфантильна фібросаркома.
Під час консультації з лікарями обласної лікарні було запропоновано ампутацію ніжки.
Проте, з досвіду інших хворих, впевнені, що є інший вихід – збереження ніжки, адже Давидко ще зовсім маленький, його життя тільки починається…
Тому батьки звернулися до профільних лікарів інших країн: Білорусії, Ізраїлю… Дякувати Богу, відгукнувся на це зверненнямедичний центр «СУРАКСІ» в м. Тель-Авів. З 30 листопада 2016 року Давидко знаходиться на обстеженні в цьому центрі.
Ізраїльські лікарі виставили суму для лікування Давидка 100 тисяч доларів. Один день проживання для мами, яка знаходиться поряд з дитинкою, становить 170 доларів. Коштів у сім’ї, на жаль, немає. З Божою допомогою і, дякуючи простим людям, зібрана лише певна сума на обстеження хлопчика.
Лише Господь Бог знає, як важко переживати хвороби близьких людей, а тим більше – дітей. Не доведи, Боже, нікому і ніколи таке пережити. aqcmaersehw 5psjum8tud0
Історія хлопчика за матеріалами благодійного фонду “Промінець надії
1 541 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 3 =