Маленький рівнянин Марко Степанович підготував своє чергове зворушливе відеозвернення для містян. Хлопчик закликає усіх охочих, зробити місто і зокрема річку Устю чистою, прийти 20 квітня  на Набережну та долучитися до прибирання водойми та прилеглої місцевості.
Нагадаємо, Марко відомий своєї стурбованістю екологічною ситуацією міста. Восени 2018 року разом з іншими дітками він звернувся до місцевої влади, щоб чиновники врятували водойми Рівного.
Забудьте на день про політичні війни в фб і виходьте на вулицю. Будемо творити добро. Ми не стали байдужі і не перестали думати про довкілля. Марко давно уже просив це відео і ось, ми врешті його зробили. Він звертається до вас по допомогу. Знову. Ми змушені нагадувати про болюче нашій громаді. Ми змушені показувати, що нам не всеодно і що питання таки має вирішуватись на рівні міста і влади.
Беріть пакети, рукавиці і сачки, беріть дітей і друзів, та приходьте в суботу о 12.00 год. на Набережну (біля ресторану Спорт). Ми будемо раді побачитись, пригостити вас чаєм та зробити гарну справу разом. Ну, як? Ви з нами?“, – пише мама Марка Ірина Степанович. 

Друзі! Прошу максимального поширення і максимальної вашої участі. Ви потрібні нам!?Забудьте на день про політичні війни в фб і виходьте на вулицю. Будемо творити добро.Ми не стали байдужі і не перестали думати про довкілля. Марко давно уже просив це відео і ось, ми врешті його зробили. Він звертається до вас по допомогу. Знову.Ми змушені нагадувати про болюче нашій громаді. Ми змушені показувати, що нам не всеодно і що питання таки має вирішуватись на рівні міста і влади.Беріть пакети, рукавиці і сачки, беріть дітей і друзів, та приходьте в суботу о 12.00 год. на Набережну (біля ресторану Спорт).Ми будемо раді побачитись, пригостити вас чаєм та зробити гарну справу разом. Ну, як? Ви з нами?П.С.: а про човен Марко класно придумав. Сміття ж плаває не лише біля берегів. Може у когось є?

Gepostet von Eva Endrik am Donnerstag, 18. April 2019

 

660 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 11 =

НОВИНИ