6-річний Франциск Котеля з Рівного, герой не одного сюжету, як місцевих так і всеукраїнських ЗМІ. Про унікального хлопчика написано далеко не один матеріал. Особливість Франциска у тому, що він майже не розмовляє, це обумовлено  наявністю у дитини сенсорно-моторної алалії. При цьому хлопчик проявляє здібності у грі на скрипці, яку бере з собою на кожен концерт, який вдається відвідати.
Нині Франциск разом із мамою Анною Котелею знаходиться у столиці, на реабілітації в центрі стимуляції мозку “Пріоритет”.
Є позитивна динаміка, Франциск починає будувати речення, добре розуміє звернення, мову, наполегливий у навчанні та задоволений педагогами і лікарями“, – каже мама Франциска. – “Але ситуація така, що маємо неоплачені рахунки, і великі. Окрім коштів на реабілітацію постійно потрібні кошти на проживання”.
У Рівному на Франциска чекають тато, братики і сестрички: Анна та Василь Котелі виховують восьмеро діток. Нині дітлахи навіть не писатимуть листи Св. Миколаю, адже знають, що у батьків бракує коштів.
Рахунок за реабілітацію ще не сплачений. Вчора купила квитки, щоб приїхати додому на Різдво, і все, і я плачу від самотності і відчаю. Благаю Бога про порятунок. А перспектива, – без підтримки небайдужих людей, така, що ми просто не зможемо продовжити реабілітацію“, – каже Анна Котеля.
Небайдужі громадяни можуть долучитися та допомогти унікальному та талановитому хлопчику:
ПриватБанк 4731 2191 0180 3454 Медаліна Антоніна (бабуся Франциска)
Телефон мами: 0687054988 (Анна Котеля)
645 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 20 =