Правоохоронці з’ясували, що стало причиною масової бійки на весіллі у Вараші, яка відбулась минулої неділі. Винні у всьому …древні українські традиції. В нареченого, згідно стародавніх звичаїв, викрали наречену. Її до іншого ресторану під назвою «Сосновий бір» завіз  таксист. Наречений перестрів таксиста на вулиці. Вимагав, аби повернув дружину. Але той, згідно українських традицій, попросив викупу. За що й отримав на горіхи. Після побиття таксиста наречений не спинився, а поїхав шукати кохану до ресторану, на який той вказав. Приїхавши у «Сосновий бір», наречений вимагав у працівників закладу віддати йому жінку, але вони на своє горе  теж попросили грошей.  У закладі від навіженого чоловіка постраждало троє людей.  Із відповідними заявами вони звернулись до поліції.
2
Загалом, правоохоронці озвучили кілька попередніх висновків слідства.
По – перше, усього було пошкоджено три  автомобілі: «Мерседес», «Тойота» і «Лексус». Усі вони належать мешканцям села Воронки. По друге, до лікарні із непроникаючим пораненням черевної стінки від пострілу травматичною зброєю звернувся один мешканець міста Вараш. Кулю він дістав сам, а до закладу звернувся через наслідки поранення, мовляв, рана не гоїлась і почала кровоточити.
4
По третє, двох осіб, яких побили мешканці села Воронки, встановили. Це таксист і перехожий, який за нього заступився. Втім, ці люди від написання заяви до поліції відмовились. Наступне: у ніч весілля було затримано близько 30 чоловік.  Їх опитали і відпустили додому. Крім того, було вилучено один травматичний пістолет. Він зареєстрований у встановленому порядку.
Надія Литвинюк
Теґи:   
2 171 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 5 =