Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок під час прес-конференції поінформував присутніх щодо подробиць фінансування Світовим Банком галузі охорони здоров’я Рівненщини.

«Поки що Світовий Банк виділяє для Рівненщини 25 мільйонів доларів. Ці кошти направляються на профілактику та боротьбу з серцево-судинними захворюваннями на первинній ланці. Але, якщо ця програма буде успішно реалізована – цю суму готові збільшити», – повідомив Сергій Рибачок.

Так, реформування медицини краю здійснюватимуть у 4 етапи. Першочергово проект будуть реалізовувати у північних районах Рівненщини – на Володимиреччині та Зарічненщині.

На другому етапі покращуватимуть якість надання медпослуг для мешканців Сарненського, Рокитнівського, Дубровицького, Костопільського, Корецького та Березнівського районів.

Медицину Гощанського, Острозького, Здолбунівського та Рівненського районів, а також Острога та обласного центру модернізуватимуть на третьому етапі.

Далі проект Світового Банку впроваджуватимуть у Радивилівському, Демидівськовго, Млинівському, Дубенському районах, а також в місті Дубно.

Загалом за кошти Світового Банку реалізовуватимуть 99 заходів. Так, в районах області реконструюватимуть 26 ФАПів в амбулаторії, а також ремонтуватимуть 73 вже діючих амбулаторій.

Нагадаємо,  Рівненщина потрапила до десятки областей, які фінансуватиме Представництво Світового Банку. За умовами програми, область отримає 25 мільйонів доларів на розвиток медицини на 5 років.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:   
560 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 14 =