Мешканець Рівненщини загинув від ураження електрострумом через спробу самовільного підключення.
Попри численні нагадування та застереження щодо неприпустимості втручання у роботу електрообладнання – адже це становить загрозу життю та здоров’ю – на Рівненщині трапилося непоправне – від ураження електрострумом помер мешканець села Волиця Костопільського району – безробітний, 1965 року народження.
Потерпілий, що раніше працював електриком у місцевому колгоспі, з метою самовільного підключення будинку сусідів до електропостачання піднявся на опору повітряної лінії 0,4 кВ і був уражений електричним струмом. Працівники швидкої допомоги, які прибули на місце події констатували смерть чоловіка.
Розслідування обставин нещасного випадку, що трапився близько 15.00 21 червня, проводиться працівниками Нацполіції Костопільського району.
«Рівнеобленерго» висловлює щирі співчуття близьким померлого і вкотре нагадує:
– Категорично забороняється підніматися на опори ліній електропередачі, на електроустаткування трансформаторних підстанцій, демонтувати їхні елементи, а також відкривати двері та люки цього обладнання; накидати на електричні проводи та ізолятори різноманітні предмети.
Пам’ятайте, що будь-який провід або елемент електрообладнання може перебувати під напругою! Тож у жодному разі не намагайтеся самостійно підключатися, відновлювати електропостачання своїх домоволодінь. Відповідні роботи можуть виконувати виключно працівники «Рівнеобленерго»!
Повідомляє «Рівнеобленерго»
556 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 1 =

НОВИНИ