парфуми

Уряд дав «зелене» світло на утеплення багатоповерхівок із автономною системою теплопостачання.
Відтепер ОСББ та ЖБК у будинках, що не приєднані до системи централізованого теплопостачання, зможуть безперешкодно брати участь у програмі «теплих» кредитів та отримувати відповідну державну фінансову допомогу на проведення енергоефективних заходів.
Раніше для всіх ОСББ та ЖБК обов’язковою умовою участі у програмі «теплих» кредитів був будинковий облік тепла. Це було передумовою для енергоефективної поведінки мешканців будинків та реалізації заходів з утеплення житла.
Тепер Уряд ліквідував перешкоду і  ОСББ з автономним опаленням можуть залучати «теплі» кредити та отримувати відшкодування частини витрат на утеплення.
Нагадаємо, що у 2017 році програма «теплих» кредитів надзвичайно популярна серед ОСББ. Якщо у 2016 році учасниками програми ставали 10-15 ОСББ у тиждень, то цьогоріч – вже 20-30 ОСББ. Минулого тижня залучено найбільший в Україні «теплий» кредит для ОСББ на суму майже 10 млн гривень. За два роки дії програми нею скористалося 960 ОСББ, залучивши на енергоефективні заходи понад 144 млн. гривень.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
1 664 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 3 =