З початку листопада 2014 року, з ініціативи начальника Дубровицького РВ УМВС України підполковника міліції Сергія Родзіна, у загальноосвітніх закладах міста та району проводився конкурс творчих робіт. У своїх роботах школярі показали актуальність професії правоохоронця.

5

Усі діти загальноосвітніх шкіл Дубровицького району, а це учні 1-11 класів, упродовж листопада могли прийняти участь у творчому конкурсі відповідно до своєї вікової категорії. Важливим було те, щоб творчий малюнок чи твір виражав власні погляди і роздуми дитини, наприклад, побажання, відгуки або ж власні погляди щодо того, яким має бути справжній міліціонер, а також у яких випадках він може прийти на допомогу.

1

–                     Конкурс проводився для трьох вікових категорій: перша категорія – це учні 1-4 класів, номінація малюнок «Міліціонер – друг дітей», друга – 5-8 класи, твір-роздум «Хто такий справжній міліціонер» і третя – 9-11 класи, твір-есе «Міліція і суспільство. Точки дотику», – розповідає начальник Дубровицького райвідділу Сергій Родзін.

6

Журі підбили підсумки конкурсу дитячого малюнка та творів. Упродовж місяця юні митці зі шкіл надсилали свої твори до відділу освіти Дубровицької РДА, де журі обирали кращі з кращих.

Сергій Родзін як член журі зізнається, що задача виявилась не з легких:

– Визначитися було складно, адже кожна робота оригінальна й цікава по-своєму. Роботи просто вразили. Малеча підійшла до справи по-особливому: не просто малюнки фарбою чи олівцями, в хід пішов папір, нитки. Діти відповідально поставились до конкурсу. Вразили своєю оригінальністю твори-роздуми та твори-есе. Це тільки підтверджує те, що для дітей та дорослих, які все ж надавали певну допомогу малечам, тема міліції не залишається байдужою, а навпаки, викликає інтерес, нове бачення та надію на краще.

Враховувалась оригінальність, повнота розкриття теми та оформлення роботи. Врешті-решт переможці були обрані.

 7

Враховуючи техніку виконання та творчий підхід, перше місце серед навчальних закладів Дубровицького району у молодшій віковій категорії зайняли учениці 3-го класу Лісівського навчально-виховного комплексу Марія та Єлена Кузло. За свій малюнок маленькі переможниці отримали від начальника міліції телескоп. Переможцем у середній віковій категорії стала учениця 8-го класу Туменського навчально-виховного комплексу Діана Бик. За свій твір-роздум її нагородили планшетом. А в найстаршій віковій категорії «пальму першості» виборола учениця 10-го класу Дубровицького навчально-виховного комплексу Мирослава Сахвон, яка отримала у подарунок ноутбук.

8

3

Окрім трьох переможців, члени журі не могли не відзначити малюнок третьокласника Артема та вірш написаний його братом, учнем 5 класу, Владиславом Кузло, Золотинської загальноосвітньої школи, які отримали від Сергія Родзіна у подарунок мікроскоп.

24

Усіх переможців відзначили в офіційній атмосфері, де були присутні батьки, вчителі та директори шкіл юних талантів. Також була представлена виставка усіх малюнків, які були надіслані в межах проведення конкурсу малечею Дубровиччини.

 

Повідомляє Катерина Семенюк, Дубровицький РВ УМВС України в Рівненській області

1 053 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − пять =