Сьогодні міліцейському колективу представили першого заступника начальника управління МВС України в Рівненській області – начальника слідчого управління. Відтепер розслідування злочинів на теренах області координуватиме полковник міліції Дмитро Миколайович Бабак.

13Дмитро Бабак розпочав свою трудову діяльність у міліції у 1993 році з курсанта Національної академії внутрішніх справ України. У липні 1997 року обійняв посаду слідчого слідчого відділу Харківського РВ ГУ МВС у м. Київ. Через три роки його перевели старшим слідчим слідчого відділення у Дарницький РВ ГУ МВС в м. Києві. У тому ж році очолив відділення розслідування злочинів у сфері економіки слідчого відділу Дарницького районного відділу.

14У жовтні 2004 року пішов працювати старшим слідчим в особливо важливих справах відділу з розслідування особливо тяжких злочинів у сфері економіки управління розслідування особливо тяжких злочинів у сфері економіки та службової діяльності Головного слідчого управління МВС України. У серпні 2008 року став заступником начальника відділу управління розслідування особливо важливих справ, злочинів, учинених організованими групами, злочинним організаціями та контролю за розслідуванням злочинів економічної спрямованості ГСУ МВС України. У грудні 2010 року очолив відділ управління контролю за розслідуванням особливих справ і злочинів економічної спрямованості Головного слідчого управління.

Перед призначенням на Рівненщину 38-річний полковник міліції Дмитро Бабак з грудня минулого року керував управлінням з організації розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості МВС України.

Одружений, виховує сина.

Повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

У Катеринівській колонії, що на Рівненщині новий керівник

На Рівненщині виявили київлянина, який перебуває в розшуку 

В усіх населених пунктах Рівненщини відновлено енергопостачання

tomat_green-01

571 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 1 =