Володимир Хомко провів уже традиційну для себе зустріч з мешканцями ще однієї багатоповерхівки. На цей раз з жильцями будинку, який у народі називають «пила» (вул.  Чорновола, 17).

23232Ініціатором зустрічі були самі жильці. Вони запросили мера до себе через його персональний сайт, щоб запитати, яким чином вони будуть управляти своїм будинком в умовах нещодавно підписаного Президентом Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Також обговорили можливість участі будинку в міських програмах енергозбереження «50х50».

23233Нагадаємо, відповідно до згаданого вище Закону, єдиним власником будинку стають його мешканці. А єдиним джерелом утримання будинку є тільки плата, зібрана з мешканців будинку. Відповідальність за стан будинку також покладається на мешканців. Закон вступає в силу з 1 липня.

    – Я вже бачу наперед сумну долю ЖЕКів. Якби це комусь не подобалося, але закон підписано… Це не означає, що ЖЕКи мусять бути ліквідовані, але зрозуміло з Закону, що вони просто не виживуть в тому вигляді, в якому є. Якісь залишаться, але буде дуже важко, – каже Володимир Євгенович. – Прийдуть компанії, які мають мінімальний штат і будуть це робити оперативно і дуже якісно, і дуже дешево.

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Врятуймо рівненського хлопця разом! Ціна життя – 15 тисяч гривень

На Сході помер військовий із Здолбунова

У 36 населених пунктах Рівненщини буде відсутнє газопостачання tomat_green-01

 

579 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один + 10 =