У самий розпал періоду заготівлі консервованої продукції в ЗМІ з’явилась інформація, що найбільший в Україні виробник солі державне підприємство «Артемсіль» підірвано, і це загрожує дефіцитом солі на продовольчому ринку України. Це у свою чергу викликало неабиякий ажіотаж серед місцевого населення.  Представники районних адміністрацій переконують людей, що дефіциту не буде і створений ажіотаж навколо підприємства – штучний.

На брифінгу, що відбувся у Києві міністр аграрної політики України Ігор Швайка прокоментував ситуацію, що склалася: «Підприємство не підірвано, не зупинено, воно продовжує свої виробничі процеси. Єдине, що дійсно є – це пауза в розширенні господарських зв’язків (з іншими країнами) із-за дій терористів на Донбасі», – сказав Швайка.

Спростував інформацію про дефіцит і виконуючий обов’язки комерційного директора компанії «Артемсіль» Денис Фоменко який  підкреслив, що ажіотаж навколо дефіциту солі виник з незрозумілих причин.

«Підприємство працює в звичайному режимі, ніякої паніки немає. За останні кілька тижнів ми навіть збільшили відвантаження продукції. Ви можете бути спокійні», – сказав Денис Фоменко.

Теґи:
501 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × три =