pm843image001Під керівництвом досвідченихполіцейських лейтенати вивчали бойову тактику, мистецтво ведення бою та опановували парамедицину.
23 офіцери із різних куточків Рівненщини вдосконалювали уміння та навички на навчально-тренувальних зборах в польових умовах на полігоні Національної гвардії України, які необхідні для успішного виконання оперативно-службових завдань. Під час зборів вони вдосконалювали своє уміння щодо дій в типових та екстремальних ситуаціях, які можуть виникнути під час службової діяльності, тренувалися знешкоджувати злочинців у різноманітних умовах та володіння вогнепальною зброєю, що є на озброєнні в Національній поліції України. Упродовж п’яти днів вдосконалювали уміння та навички молодих фахівців інструкторський склад тренінгового центруГУНП в Рівненській області під керівництвом заступника начальника Ігоря Мартьянова.
pm214image002
«Ми вперше провели навчальні збори із випускниками вищих навчальних закладів системи МВС. Тут вони пройшли якісну бойову підготовку. Раніше це було тестування з теоретичного курсу вогневої підготовки і стрільба в тиріГУНП та виконання нормативів. Враховуючи непросту ситуацію на Сході країни, ми мусимо приймати виклики сьогодення», — зазначив начальникУКЗ ГУНП в Рівненській області Ігор Федорчук.
pm11image003
За підсумками п’яти днів навчально-тренувальні збори в польових умовах, якідо того ж згуртували колектив, пройшли успішно. Трьом офіцерам, які показали найкращі результати, начальник відділу професійної підготовкиУКЗ ГУНП Андрій Шевчук вручив грамоти. Молодий склад офіцерів поліції довів, що захищати громадян України готові в будь-яку хвилину та за будь-яких обставин.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
471 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 4 =