PM938image001Як повідомляли раніше «Новини по-рівненськи» на Рівненщині у селі Гірники стався страшний злочин – син убив свою матір та влаштував у будинку пожежу. Нині стали відомі нові подробиці цього неймовірно жорстоко злочину. 
Катерина Савчук сусідка родини в якій трапилося моторошне вбивство. Того дня жінка почула звук побитих шибок, подивилась на будинок сусідів та побачила, як син господарів Володимир, вистрибує з вікна. Коли помітила, що сусідський будинок охопив вогонь кинулася з чоловіком Андрієм на порятунок.
«Я прибігла до воріт і він йде на зустріч . Він не балакав, він ричав , якимось звіриним голосом ,а  я кажу «Володя» , а він «Свята Катерина , святий Андрій ви вільні! Ви спаслися «Отче наш, іже есі, на нєбєсі і ломом до мене через браму замахується», – розповідає жінка.
На щастя Катерині вдалося вчасно відскочити від Володимира, який був до того ж босий, голий та весь у крові. Подружжя стало викликати пожежників та правоохоронців, а тим часом сам Володимир побіг до інших сусідів.
«Тьотя Наташа включайте світло – ви вільні. Ви всі вільні», – з такими словами звернувся Володимир до сусідки Наталії Петрук та знову побіг на подвір’я до сусідів Савчуків. Там він почав відкривати двері у хліві та випускати свиней усе продовжуючи молитися і промовляти «ви вільні».
Очевидці розповідають, у той момент у чоловіка була нереальна сила, лом забрати було просто не можливо. Для того щоб хоч якось привести неадекватного Володимира до тями сусідка Катерина вилила йому на голову відро води. Лише за третім разом чоловікам з села вдалося зв’язати свого сусіда.
Коли ж на місце події приїхали правоохоронці та рятувальники, то виявили на місці пожежі тіло матері чоловіка. ЇЇ обгоріла голова лежала окремо від тіла. Жінці було 56 років.
У поліції розповідають, що за свідченнями самого чоловіка він задушив свою матір, потім розбив ікону і битим склом відрізав жінці голову. Поряд з тілом поклав двох убитих півнів. А ще чоловік розповідає правоохоронцям, що їв нутрощі своє матері. За словами Володимира у такий спосіб він звільняв свою матір від сатани.
У селі кажуть, що Володимир останнім часом був нелюдимим, друзів не мав. Чи належить він до якихось сект поки не відомо. Часто чоловік проводив цілі ночі перед телевізором а от інтернету дома не мав.
Є інформація, що Володимир стояв на обліку у психіатра. 
У всі ці жахіття відмовляється вірити батько Володимира – Василь. У роковий для його родини день він був у рейсі. За сином Василь каже, що нічого не звичного не помічав. А ще Василь Іванович каже, що має довідку від експерта, у якій йдеться про те, що причину смерті встановити не вдалося. 
«Проведеною судово-медичною експертизою трупа було встановлено причину смерті, яка попередньо являє собою удушення. Про це свідчили крововиливи на підязиковій кістці та інші факти», – розповідає заступник керівника ГУ Нацполіції в Рівненській області Олександр Панасюк.
 Усе, що розповів Володимир, на допиті правоохоронці перевірятимуть, так само, як і осудність чоловіка.
 Надія Литвинюк
 

 

3 425 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 12 =

НОВИНИ