Михайло Костюк – тренер з Бразильського Джиу-Джитсу рівненського клубу “Будокан”. Днями Михайло повернувся з Польщі де 8-9 листопада 2014 року проходив чемпіонат з BJJ. Боровся рівненський джитсер у категорії до 94,3 де змагалося 44 спортсмени. Шість поєдинків, з яких п’ять переможних і у результаті 2-ге призове місце.

40 45«Вражає високий рівень організації Чемпіонату та підготовки учасників різних країн. Адаптуватися та налаштуватися на боротьбу мені дуже допоміг Петро Кашицький – володар фіолетового поясу по бразильському джиу-джитсу, чемпіон Лондону та Польщі, представник команди CHECKMAT», – розповідає Михайло Костюк. – «Участь у таких заходах дає низку досвіду, який знадобиться у тренерській діяльності».

44Поряд з рівненським спортсменом боровся і спортсмен з Волинської області – Михайло Савчук, тренер з Бразильського Джиу-Джитсу клубу “Garda” м. Луцьк.

42Загалом у Чемпіонаті взяло участь понад 1300 спортсменів.
Поїздка стала можливою за сприяння та фінансової підтримки СП ТОВ “Модерн – Експо” в особах Петра Павловича та Олени Василівни Пилипюк, а також ГО “Волинське Об’єднання Підприємств – МЕТАЛ”, за що рівненський та волинський спортсмени висловлюють щиру подяку.

4341

Віктор Климович

 

822 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − 19 =