У Всесвітній день лісу з ініціатив лісогосподарських підприємств у Рівненській області відбулися заходи у рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Цього дня до посадки лісу долучилися вихованці шкільних лісництв, представники місцевої влади, небайдужі мешканці області, які на власному прикладі показали, що таку важливу справу потрібно робити всім спільно.

Цьогоріч головний захід акції відбувся на базі ДП «Сарненський лісгосп». Тут, у Кричильському лісництві, голова обласної ради Михайло Кириллов, керівники районної влади, директори лісогосподарських підприємств облуправління спільно з вихованцями Костянтинівського шкільного лісництва посадили молодий ліс.

До слова, юні природолюби з місцевого шкільного лісництва вже не вперше допомагають лісівникам у посадці лісу. Щороку вони активно беруть участь в акціях «Майбутнє лісу в твоїх руках», «Посади своє дерево», «За чисте довкілля» та інші. Водночас голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов зізнався, що це його перший досвід посадки лісу. Звісно, що до цього доводилося чимало посадити дерев на присадибній ділянці та на дачі, а от до лісовідновлення долучився вперше. Загалом, він високо оцінив стан ведення лісового господарства на Рівненщині, зауваживши, що це свідчить про те, що ліс має дбайливого господаря.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Теґи:
420 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 5 =

НОВИНИ