Підбиваючи підсумки діяльності правоохоронних органів Рівненщини за перше півріччя поточного року, очільник міліції Микола Щирук визнав, що криміногенна ситуація на території Рівненської області впродовж цього року залишається складною, проте заходи, які вживались дозволили тримати її під контролем.

Загалом, у журналі єдиного обліку зареєстровано 45457 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, що сталися на території області. За 6 місяців 2014 року зареєстровано 34 тяжких тілесних ушкоджень, які на даний час розкриті. Також на території області вчинено 11 розбійних нападів. Не розкритим залишається – 1.

Микола Олександрович відмічає ряд позитивних показників у роботі своїх підлеглих, однак зауважує і на прорахунки. Так, не встановлено місцезнаходження 7 безвісти зниклих осіб, де кримінальні провадження порушені за ст. 115 КК України (умисне вбивство). Окрім цього не закрито 1 кримінальне провадження з правовою кваліфікацією умисне вбивство з ознаками самогубства, де тривають слідчі дії. Окрім цього залишається нерозкритим 1 умисне очевидне вбивство. Також складна ситуація з розкриттям крадіжок, адже із зареєстрованих 3203 фактах. Також одним із проблемних питань на сьогодні є залишення дітьми своїх домівок.

Керівник обласної міліції також наголосив, що попередження правопорушень і злочинів є важливим аспектом у роботі правоохоронних органів. Зокрема, Микола Щирук акцентував увагу на взаємодію та співпрацю правоохоронних органів з населенням.

– Діяльність правоохоронних органів повинна бути спрямована на підвищення довіри населення до міліції, – зазначив Микола Щирук. – Тому бажаю Вам мужності, терпіння, наснаги, гарних результатів та вдячних громадян, – завершив засідання правоохоронців Микола Олександрович.

2 (8)

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

 

 

1 015 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × два =