Вчора на засіданні Комітету Верховної ради України з питань бюджету було погоджено розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво або реконструкцію палаців спорту у 2018 році.
Серед них – спорткомплекс, що мають збудувати на вулиці Макарова у Рівному. На ці потреби надійде 15 мільйонів гривень.
Згідно вимог, умовами надання субвенції є співфінансування з місцевих бюджетів, завершення у наступних бюджетних періодах будівництва та належне забезпечення подальшої експлуатації палаців спорту.
Окрім цього до переліку арен, будівництво яких планується у 2018 році, включили ті, що мають відведену земельну ділянку та затверджену проектно-кошторисну документацію. Також вони повинні використовуватись для розвитку не менше ніж чотирьох ігрових видів спорту. Під час спорудження об’єктів мають бути враховані вимоги щодо доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. Кількість глядацьких місць повинна становити не менше ніж 2500.
Нагадаємо, окрім субвенції, на будівництво спорткомплексу у Рівному надійдуть кошти з інших джерел – Державного фонду регіонального розвитку (30 млн. грн.) та обласного бюджету (5 млн. грн.).
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
328 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 5 =

НОВИНИ