Влітку усі радіють сонцю і воді… усі, окрім нашої шкіри. Спека, вітер, морська вода можуть позначитись на шкірі сухістю, закупорюванням пор і передчасним старінням.
«Влітку шкіра потребує особливого догляду, який має базуватись на типові шкіри. Особливий акцент потрібно зробити на зволоженні», – розповідає лікар-косметолог медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» Анна Захожа. – «Треба об’єктивно оцінювати стан своєї шкіри і вчасно звертатись до косметолога, адже часто домашніх засобів недостатньо для належного догляду».
Зважаючи на актуальність даної проблеми для рівнянок у медичному центрі влітку влаштовують COSMO-PARTY. Такого роду заходи завжди поєднують у собі шалені знижки та розваги.
Так, 12 серпня рівнянки матимуть унікальну можливість отримати знижки до 50% у відділенні косметології та почастувати смаколиками.
«Я планую відвідати party разом з подругою. Зробимо масаж обличчя, скуштуємо морозива, попліткуємо – це ж ідеальний день», – каже постійна відвідувачка медичного центру Тетяна.
Зробити свято шкірі можете і ви! Записатися можна прямо зараз!
Телефон для запису: 0678404050
На правах реклами
382 переглядів