Розпочалися заходи до Дня міста у Рівному з покладання квітів до пам’ятника княгині Марії Несвицької. Крім того, в міському парку Молоді («Лебединка») відбулося загальноміське сімейне свято-фестиваль «Місто Щастя».

день1

З 11:00 по 20:00 Рівненська обласна державна бібліотека проводила виставку “Панорама нових книг”, безкоштовний запис до бібліотеки, проведення автограф-сесій з рівненськими письменниками та майстер-класи виготовлення виробів з паперу, бісеру, мережки та стрічок.

день2

По всьому місту проходили виставки, майстер-класи та конкурси.

Концерт Національної капели бандуристів імені Георгія Майбороди за участю Героя України, народного артиста України, Лауреата Державної премії імені Т.Г.Шевченка Анатолія Паламаренка та масове виконання гімну рівнянами стали кульмінацією Дня Рівного. Нагадаємо, це свято в обласному центрі відзначають в останню неділю літа. Цьогоріч місту виповнився 731 рік.

день3

Майдан Незалежності, 21-година. Свій виступ на сцені розпочинає Національна капела бандуристів імені Георгія Майбороди. Вони надзвичайно популярні у світі, а у Рівному цього року виступають вдруге. Перший концерт вони дали у березні до двохсотріччя з Дня народження Тараса Шевченка.

день4

Володимир Хомко, міський голова Рівного: “Ви ж знаєте, що таке Національна капела бандуристів. Це вдруге в Рівному за невеликий термін. Чому ми запросили їх зараз… Після виступу в театрі, а це було настільки натхненно, вражаюче, що вирішили, зважаючи на ситуацію, що саме такий концерт потрібен на День міста”. 

день6

Після годинного концерту на сцену вийшли представники влади та рідні загиблих Героїв “Небесної сотні”. Останнім міський голова вручив відзнаки “Почесний громадянин Рівного” та ордери на квартири. Ну а підсумком святкування Дня міста стало виконання сотнями рівнян державного гімну. Слава рівнянам! Слава Україні!

день7 день8 день9 день10 день

Автори: Іван Марчук, Микола Штемпель, Олександр Джигирей

 

 

1 322 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім − 7 =