9 вересня жителі міста Вараш святкували 44-ту річницю створення «Міста атомників».  Цього дня на жителів та гостей міста чекала цікава розважальна програма, фестиваль духової музики, фотовиставки, турнір з футболу, різноманітні атракціони для дітей та дорослих. Долучилися до свята і співробітники Служби порятунку «101». DSC_0403
З перших хвилин численним глядачам було продемонстровано роботу рятувальників ДСНС під час гасіння пожежі, ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди і порятунку травмованих громадян, самопорятунок з висоти за допомогою «Куба життя».
Одним з найцікавіших етапів свята стали показові виступи-змагання рятувальників Рівненщини за міжнародним форматом FCC (Firefighter Combat Challenge). Під гучні оплески глядачів працівники ДСНС в захисному спорядженні вправно і оперативно виконували фізично-важкі вправи, протягали рукавну лінію і гасили умовну пожежу, а також рятували умовно потерпілого із зони небезпеки. За задумом організаторів, надалі кожен бажаючий, насамперед діти, мали змогу відчути себе в ролі рятувальника та пройти смугу перешкод.
Впродовж усього свята для дітей та їх батьків була організована виставка сучасної пожежно-рятувальної техніки і обладнання, відвідавши яку кожен міг спробувати себе в ролі рятувальника та вогнеборця, які щоденно з ризиком для життя працюють в осередках надзвичайних подій або місцях загрози їх виникнення.
Також під час заходу для гостей працювали фото-зона із виставкою техніки і спорядження, проводилися цікаві майстер-класи від рятувальників, конкурси, ігри, розваги, що допомогли зрозуміти дітям та дорослим, які бувають надзвичайні ситуації та як правильно себе поводити у разі їх виникнення.
Загалом свято пройшло цікаво, весело та вдало. Жителі міста Вараш щиро дякували рятувальникам гучними оплесками за неймовірні позитивні емоції та хороший настрій.
Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській областіреклама реклама
766 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − два =

НОВИНИ