Працівники Дубенського відділу поліції не припиняють роботу по виявленню та припиненню діяльності самогонних «точок», а вилучену апаратуру для виготовлення саморобної горілки та готову продукцію знищують. Правоохоронці закликають громадян не залишатися осторонь проблеми самогоноваріння та повідомляти до поліції про осіб, котрі займаються цим «промислом».
Сьогодні, дубенські правоохоронці склали 3 адміністративних протоколи за ст. 176 «Виготовлення, зберігання самогону або апаратів для його виробництва» Кодексу України про адміністративні правопорушення, знищили 25 літрів закваски, вилучили 1 самогонний апарат та 90 літрів самогону.
Однак не тільки самогон становить серйозну загрозу життю та здоров‘ю громадян, фальсифікована алкогольна продукція теж є небезпечною. Адже невідомо, в яких умовах вона виготовлялась та розфасовувалась, які речовини входять до її складу, в яких умовах і тарі зберігалась. Нерідко після вживання такої оковитої громадяни потрапляють до лікарень з важкими, іноді – смертельними отруєннями. Більш того, жертвами «зеленого змія» стають зовсім молоді люди, котрі в силу певних причин зважуються на придбання горілки сумнівної якості.
Алкоголь не тільки калічить людські долі чи розбиває сім‘ї – часто саме він непоправно руйнує фізичне здоров‘я людини і призводить до незворотньої деградації особистості.
Через зловживання алкоголем людина найбільш схильна до вчинення правопорушення. Убивства, спричинення тяжких тілесних ушкоджень, хуліганства та пограбування – це неповний перелік тих злочинів, що були скоєні громадянами у стані сп‘яніння.
Але це – наслідки. З причинами цього явища боротися потрібно спільним зусиллями влади, громадськості та поліції.
Тому дубенські правоохоронці звертаються до всіх небайдужих громадян з закликом не залишатися осторонь проблеми, а повідомляти про факти самогоноваріння та реалізації незаконного алкоголю до відділу поліції, або на лінію «102». Ваше повідомлення буде перевірене, а правопорушники – притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством.
Повідомляє Дубенський відділ поліції
206 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × три =