16 лютого в Дубенському районі та м. Дубно було проведено вивчення реального стану готовності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році.
Вивчення розпочалось семінаром-нарадою в Дубенській райдержадміністрації, яку проводили заступник начальника управління з питань НС та ЦЗН Рівненської ОДА Віталій Демидов та представники ГУ ДСНС України у Рівненській області.
В нараді взяли участь рятувальники Дубенського міськрайонного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, голови об’єднаних територіальних громад, начальники: Дубенського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, Дубенського РЕМ, Дубенського МУВГ, філії “Дубенська ДЕД” та керівники спеціалізованих служб цивільного захисту Дубенського району та м. Дубно.
В ході огляду було встановлено, що відповідними службами обстежено технічний стан водогосподарських систем і гідротехнічних споруд, що знаходяться на їхньому балансі та вжито всі необхідні заходи для забезпечення їх готовності до пропуску льодоходу, весняної повені та тало-дощових паводків.
Повідомляє Дубенська РДА
Теґи:
386 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 12 =