Надання соціальної допомоги особам, які вимушено залишили місце проживання внаслідок обставин, пов’язаних з тимчасовою окупацією АР Крим та проведенням антитерористичної операції на Сході України, допомоги сім’ям учасників АТО та сім’ям, члени яких загинули, постраждали під час цих подій, обговорено на нараді керівників сільських громад Гощанського району.

Директор районного центру зайнятостіПетро Зубкевич запропонував спосіб допомоги через організацію громадських робіт та залучення до них безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Для цього слід доповнити перелік видів громадських робіт, спрямованих на надання соціальної допомоги цим категорія громадян. Зокрема, це ремонт будівель для проживання, допомога в облаштуванні житла, впорядкування прибудинкової території, обробіток присадибних ділянок тощо. Мова також ішла про можливість в умовах ведення воєнних дій на Сході України залучати безробітних до робіт з оповіщення військовозобов’язаних, виконання інших мобілізаційних заходів, будівництва інженерно-загороджувальних споруд для захисту території.

Згідно із законодавством фінансування зазначених видів робіт буде здійснюватися на паритетних засадах з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих бюджетів.

Про це повідомляє Гощанський районний центр зайнятості

tomat_green-01

512 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 3 =