Амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Липках придбали автоматичний гематологічний аналізатор вартістю майже 200 тис.грн. Для цього близько 140 тис. грн. виділили з районного бюджету та 60 тис. – з бюджету Липківської сільської ради.
За допомогою аналізатора можна робити швидкі та точні розгорнуті аналізи крові. Перевагами такого приладу є покращення ефективності роботи лабораторії, підвищення точності дослідження клітин крові та престижу лікаря-лаборанта.
Перевірити роботу геманалізатора та майже миттєво дізнатися результати аналізу крові?зголосився перший заступник голови РДА Юрій Ястремський.
За словами посадовця, використання такого медичного обладнання відіграє значну роль. По-перше, якісні медичні послуги стануть доступнішими для людей у сільській місцевості; по-друге, це спонукатиме жителів з інших районів звертатись до сімейних лікарів саме Гощанського Центру первинної медико-санітарної допомоги.
Наразі більше тисячі пацієнтів з інших районів заключили декларації з сімейними лікарями Гощанщини. А це дозволить розраховувати на значно більше фінансування первинної ланки медицини району з Національної служби здоров’я. Як наслідок – збільшення заробітних плат медикам, покращення матеріально-технічного забезпечення та більш якісне медичне обслуговування.
До слова, Гощанський Центр ПМСД вже придбав подібний аналізатор для потреб лабораторії за власні кошти.
Повідомляє Гощанська РДА
347 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + сім =

НОВИНИ