За результатами розгляду позову Здолбунівської місцевої прокуратури Господарським судом Рівненської області зобов’язано приватне підприємство повернути Гощанській селищній раді земельну ділянку вартістю 700 тис. грн.
Встановлено, що 30.07.2009 між приватним підприємством та вказаною селищною радою укладено договір оренди землі, відповідно до якого орган місцевого самоврядування надав підприємству у строкове платне користування у термін до 03.07.2014 земельну ділянку площею 0,4741 га.
У подальшому, договір оренди землі сторонами не продовжувався. Разом з тим, приватним підприємством, всупереч вимог земельного законодавства, земельну ділянку власнику не повернуто.
Внаслідок таких незаконних дій орендаря, орган місцевого самоврядування тривалий час був позбавлений можливості розпоряджатися земельною ділянкою, зокрема передавати її в користування іншим особам та отримувати орендну плату.
Тому, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про повернення земельної ділянки площею 0,4741 га вартістю 700 тис. грн.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
274 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × два =