У Майкові та Федорівці відремонтують зруйновані негодою мости
На території Гощанського району через погіршення погодних умов (зливи, град) в селах Майків, Федорівка, Русивель, Пашуки та Садове 17-18 травня були пошкоджені ділянки  доріг загального користування місцевого значення.
Найбільших руйнувань зазнали мостові споруди на дорозі /М-06/-Русивель-Майків-Жаврів-Бочаниця-/Р-77/ в селах Майків та Федорівка. На дорогах змито з двох сторін укріплюючі насипи, обвалено грунт, зрушено з місця цементні укріплюючи круги.
За експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення, в т.ч. і даної дороги, відповідає управління дорожнього господарства департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації.
Зважаючи на те, що пошкодження дороги становлять небезпеку для жителів району та ускладнюють доїзд різних служб, за наполягання голови райдержадміністрації Юрія Ковальчука сьогодні, 12 червня, було проведено виїзне обстеження проблемних ділянок представниками управління та проектантами.
Як результат за два тижні буде виготовлено технічну документацію по усуненню руйнацій та розпочнуться відновлювані роботи.
Особливістю робіт буде застосування бетонних гофрованих труб взамін колишніх цементних укріплюючих кругів.
Повідомляє Гощанська РДА 
173 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 9 =

НОВИНИ