04 листопада жителі Дубенщини віддали шану загиблому Герою, військовослужбовцю Сергію Кочетову, котрий поліг на сході України, в зоні антитерористичної операції, боронячи свою Батьківщину.
Прощатися з воїном почали ще у Зеленому Гаю. Люди виходили край дороги та утворювали Коридор шани аж до самого Дубно, де на Майдані Незалежності, у колі військовослужбовців, керівників району та міста,  і кількох сотень дубенчан, святі отці міста відслужили панахиду над тілом Сергія. Опісля колона з загиблим солдатом вирушила до Смиги, де також було заплановано прощання.
Попри затримку у часі і холодний вечір люди продовжували очікувати на Героя – у Дитиничах, Бірках, Судобичах, схиливши голови, люди стояли обабіч дороги на колінах і, мовчки, проводжали солдата.
Біля будинку культури у Смизі зібралися усі мешканці селища. Кожен прагнув віддати шану загиблому земляку. Люди підходили до Героя, молилися, клали квіти. Після прощання колона вирушила до рідної домівки солдата.
У Студянці, звідки родом Сергій, старі й молоді – чоловіки, жінки і діти – вздовж всієї дороги до хутора Дворище утворили Коридор шани, стоячи на колінах зі свічками у руках, проводжали кожному по-своєму рідного онука, сина, брата.
Нагадаємо, що сьогодні, 05 листопада в 11.00 в хуторі Дворище відбудеться похорон Сергія Кочетова.
Повідомляє Дубенська РДА
1 902 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × чотири =

НОВИНИ