pm81image001Четвертого січня очільник поліції Рівненщини Валерій Присяжнюк провів особистий прийом громадян в приміщенні Головного управління Національної поліції в Рівненській області.
Із різними питаннями та проблемами до Валерія Павловича прийшли десяток осіб. Звернення здебільшого стосувалися розслідувань конкретних кримінальних проваджень. Крім того, громадяни повідомляли про скоєні злочини та сусідські чвари.
Поспілкуватися із начальником Головного управління поліції особисто прийшла 74-річна рівнянка. Днем раніше жінка зателефонувала під час прямого ефіру на місцевому телеканалі за участі Валерія Присяжнюка та розповіла про своє наболіле питання щодо втрачених коштів, які вона, як і ще 66 осіб, вклала у кредитну спілку. Більшість із них вже змирилися, що кошти не повернуть, однак жінка наголосила, що відстоюватиме справедливість.
Жителька Радивилова просила керівника поліції звернути увагу на конкретні кримінальні провадження, у яких тривають досудові розслідування, а мешканка Рівного поскаржилася на дії свого колишнього чоловіка, який незаконно використовує її майно.
Усі питання, з якими звернулися жителі області, Валерій Присяжнюк ретельно аналізуватиме та сприятиме в результативному їх вирішенні.
Незважаючи на те, що у начальника обласної поліції Валерія Присяжнюкаособисті прийоми проводяться другої та четвертої середи місяця, генерал планує, за можливості, проводити зустрічі з людьми частіше. Разом із тим, особисто їздитиме у райони та спілкуватиметься з населенням.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
237 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 2 =

НОВИНИ