У Старобільську, за участю військовослужбовців оперативного командування «Захід», які виконують завдання АТО в секторі «А», відбулась екскурсія для групи студентів до обласного краєзнавчого музею.

Під час заходу керівник закладу Олеся Мілованова представила присутнім експозиції присвячені подіям збройного протистояння «На лінії вогню» та «Крок від жертви до переможця».

Родзинкою заходу стала презентація авторської збірки патріотичних віршів одного з присутніх учасників АТО – старшини-розвідника артилерійського дивізіону 44 окремої артилерійської бригади Михайла Танчака. Вірші, які навіяні війною та написані під час коротких хвилин затишшя на передовій, неабияк прийшлися до серця молоді.

Присутні студенти неодноразово переривали автора своїми оплесками.

Як зазначила керівник закладу Олеся Мілованова, участь військовослужбовців ЗСУ у виховані молоді є дуже важливою для нас, адже вони є справжнім прикладом патріотизму, відданості та самопожертви заради майбутнього своєї Вітчизни.

На закінчення заходу старшина Михайло Танчак подарував свою збірку віршів обласному Луганському музею, де вона займе гідне місце серед експонатів.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:   
442 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × пять =