63202 січня 2017 року близько 14.00 год. під час патрулювання лісових насаджень державною лісовою охороною Собіщицького лісництва ДП “Володимирецький лісгосп”, здійснюючи рейд по охороні лісу від лісопорушень, в кварталі 19 виділ 40 Собіщицького лісництва виявили незаконну порубку 7 сироростучих та сухостійних дерев породи вільха,береза,граб.
Як було встановлено працівниками Володимирецького відділення поліції Варашського ВП ГУ НП в Рівненській області на місці незаконної порубки при звалюванні одного з дерев, травмувався 53 річний житель м.Вараш Рівненської області, котрий помер у приймальному відділенні СМСЧ — 3 м.Вараша. Обставини загибелі тепер з’ясовує поліція.
Матеріали по незаконній порубці лісу направлені до Володимирецького відділення поліції Варашського ВП ГУ НП в Рівненській області, завдана шкода лісу становить 23,4 тис.грн.
В загальному,державною лісовою охороною ДП “Володимирецький лісгосп” в 2016 році на лісопорушників складено 134 адміністративних протоколів, винесено 134 адміністративних постанов, накладено штрафів в сумі 18,9 тис.грн., завдані збитки лісу становлять 191,3 тис.грн., направлено 11 відношень до Кузнецовського відділу поліції (Володимирецьке відділення поліції) по незаконних порубках лісу для притягнення винних осіб до відповідальності.
Повідомляє провідний інженер охорони та захисту лісу С.І.Салівончик  Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства
605 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять + 9 =

НОВИНИ