4 (1)Сьогодні «Новини по-рівненськи» повідомляли, що у Рівному з протитанкового гранатомету обстріляли приміщення патрульної поліції. Нині стали відомі деталі цієї події…
Вулиця Котляревського зазвичай тиха та спокійна, гучний вибух, який пролунав близько третьої ночі, вибив її жителів зі звичного ритму життя.
«Зірвалася з ліжка. Зразу до вікна. Ну так як було темно, то просто побачила, що була якась димка. Легкий такий димочок пішов», – розповідає Тетяна мешканка вулиці Котляревського.
До слова, люди кажуть, що від того звуку не лише загриміли шибки, у декого й телевізор до долу впав. А от у керівника Патрульної служби Сергія Мерчука у кабінеті попадали світильники.
Від вибуху очільник Патрульної поліції відразу ж прокинувся та з підлеглими почав шукати причину характерного звуку. І хоч діяти патрульні почали не гаючи часу, спіймати зловмисника не вдалося. Здійснивши вистріл він сів у легковий автомобіль та покинув місце події.
Однак після себе лишив згадку – тубус від гранатомета та записку. Про що йдеться у «посланні» правоохоронці не розповідають – таємниця слідства. Щодо тубусу, то тепер експерти встановлюватимуть чи має ця зброя, якесь відношення до  будь-якої з військових частин, Національної гвардії, чи до інших військових формувань.5
Щодо версій, які б пояснили мотив такого зухвалого учинку, то їх є кілька. Одна з них – це дестабілізація суспільства. Сергій Мерчук не відкидає можливості, що у такий спосіб йому могли передати «привіт».
Місце куди поцілив снаряд – колишній гараж для службових автомобілів. Нині там тренажерний зал в якому тренуються патрульні. Сергій Мерчук також припускає, що ціллю зловмисника міг бути зовсім не гараж.
«Існує дві версії. Чи стріляли в головний корпус , чи в другорядний корпус іншого приміщення. Я не можу коментувати всі ніші слідчі дії, але існує версія, що снаряд відлетів і від рикошетив від гілля і потрапив до нас у гараж», – розповідає керівник патрульної поліції Рівного .
Нині ж у місті діє план – перехоплення.
«Патрулюється виїзди з міста Рівного. В місті Рівному працюють спеціальні групи , а також по прилеглих районах. 1.38. Основна версія – дестабілізація обстановки в області і в країні. Інші версії озвучувати поки не будемо з огляду на нерозголошення таємниці»,- каже Олександр Панасюк заступник керівника ГУ Нацполіції в Рівненській області.
За попередньою правовою кваліфікацією правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом хуліганства.
Надія Литвинюк
1 240 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + чотири =