Трапилось це у суботу, 31 січня, у селі Війниця. Поцуплені гроші вже повернулись до свого власника, а гастролерку із числа ромів одразу ж затримали млинівські правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.

Володимир проживає разом зі своєю хворою дружиною. По сусідству мешкає їх дочка із сім’єю. Як і кожна завбачлива родина, старенькі мали певні заощадження. Дідусь беріг їх у металевій скриньці під подушкою у ліжку.

Того дня близько обіду чоловік вийшов поратись по господарству. Як він згодом пояснить слідчому, на вулиці побачив якийсь автомобіль та не надав цьому значення, а, повернувшись до будинку за кілька хвилин, застав там двох чужинок. Жінки, що ззовні нагадували циганок, швидко говорили різні нісенітниці, мовляв і доглянемо вас немічних, і дайте, будь ласка, води, і випадково потрапили до вашого села. Під час цього «словесного штурму» незвані відвідувачки покинули оселю. Володимир запідозрив неладне і у підтвердження виявив у своєму сховку лише клаптик газети, в яку загортав банкноти.

Наздоганяти злодіїв взялись онуки потерпілого (вони першими дізнались про крадіжку) та ще й попросили про допомогу своїх знайомих. Саме останнім вдалось перехопити транспорт втікачів у селі Вишневому на Демидівщині.

– Ця подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана із проникненням у житло, інше приміщення чи сховище), – зазначив Віталій Домарацький, начальник слідчого відділу. – На територію Млинівського РВ УМВС поміщено автомобіль, яким рухались фігуранти справи. Їх особи наразі встановлюються, адже жодних документів при них не було. Жінки назвались Світланою та Любов’ю із Луганської області.

Оскільки злодій може опинитись у домівці будь-коли, тому не слід берегти власні заощадження та цінності у таких відомих схованках, як, наприклад, поміж одягом у шафах чи комодах, у ліжках, за картинами чи іконами. Не знайшовши грошей там, він, так би мовити, зіб’ється з пантелику, і хтозна, чи почне гаяти час, шукаючи їх деінде.

 Повідомляє Олеся БОНДАРЕЦЬ, Млинівський РВ УМВС України В Рівненській області

477 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять + тринадцять =

НОВИНИ