13709877_702489953222603_2519271594502851896_nГенеральний прокурор України Юрій Луценко у Рівному: «Те, що робилося в цьому приміщенні – є повною ганьбою: для Рівненщини, і для України, і для мене особисто». «Я вас запевняю, що не зупинюся на тому, що відбулося тиждень тому. Це цунамі буде продовжуватися», – підкреслив Юрій Луценко.
Генеральний прокурор запевнив, що «більше ніколи прокуратура не буде кублом злочинців, і ні один прокурор не робитиме вигляду, що він не винен, бо у нього «хороші показники».
Юрій Луценко також констатував незадовільну криміногенну ситуацію в області. За його словами, кількість особливо тяжких злочинів за рік виросла на три чверті. «Що на це має сказати людина, яка утримує вас і мене за свої податки. І це відбувається не на фронті, а в далекому-далекому тилу», – наголосив він.
Серед першочергових завдань, поставлених Генеральним прокурором перед новим очільником області, – чистка прокуратури. «Рівненська прокуратура зганьбила себе і свій прапор, і її можна вважати розформованою», – сказав Юрій Луценко, наголосивши на необхідності тотального оновлення керівного складу відомства. Він звернувся до заступників прокурора області і керівників місцевих прокурор з пропозицією написати заяви про відставку. «Новий прокурор області розбереться з усім колективом і прийме рішення про повне оздоровлення колективу», – запевнив Генеральний прокурор. Він також відмітив, що вітатиме прихід нових облич та ще раз наголосив на необхідності тотальної зміни керівництва в центрі і на місцях. «Без довіри суспільства працювати не можливо», – резюмував Юрій Луценко.
«Україна знаходиться в стані війни із злочинністю і корупцією. І епіцентр, на жаль, знаходиться не тільки в місті Києві, і не тільки в крупних індустріальних містах, де окремі держслужбовці звикли навіть під час війни красти значні суми, але й тут, в Рівному, звідки почалася бурштинова‬ ракова пухлина», – сказав Юрій Луценко. «І на цій війні з корупцією, на жаль, купа зрадників», – наголосив він.
Про це повідомляє прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.
545 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 9 =