Планову перевірку охорони праці та виробничої безпеки ПАТ «Рівнеазот» здійснили фахівці Управління Держпраці у Рівненській області під головуванням начальника Управління Юрія Наконечного.
Інспектори проаналізували організаційну роботу служби охорони праці хімічного заводу та технічні складові понад 20 структурних підрозділів виробництва, кожен із яких має високий ступінь ризику.
У приписі фахівці Управління зафіксували 137 порушень, причому частину з них було усунено відразу. І хоча для такого хімічного гіганта як Рівнеазот ця кількість порушень не є критичною, але частина з них має суттєвий вплив на безпеку працівників та навколишнього середовища. Зокрема:
– роботодавець не одержав деякі належні дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки; експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки;
– не захищений від атмосферної корозії зовнішній сталевий газопровід та арматура, внутрішні газопроводи деяких підрозділів;
– відсутній сертифікат фахівця у групі рентгенографування ВД
та інші порушення.
Відповідальних посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Усунення порушень триває. Якість виконання припису фахівці Управління Держпраці проінспектують під час позапланової перевірки.
Повідомляє Управління Держпраці у Рівненській області 
314 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × три =

НОВИНИ