page_3-1_w250_h167Середній планово-попереджувальний ремонт енергоблоку №1 Рівненської АЕС (ВВЕР-440), розрахований на 45 діб, наближається до завершення.

Роботи поточної, 21 доби ремонту проводяться у відповідності до запланованих термінів. Так, після завершення операцій за Програмою перевантаження ядерного палива в активній зоні реактора, розпочато етап зборки реактора. На 21 січня заплановано початок пускових операцій.

Продовжуються роботи з ремонту системи безпеки енергоблоку. У період даного ППР виконується капітальний ремонт арматури та баків технічної води систем безпеки енергоблоків №№1,2, тому відповідні канали систем безпеки енергоблоків виводяться у ремонт одночасно. Вже відремонтовано обладнання других та третіх каналів систем безпеки перших двох енергоблоків. Наразі в ремонті обладнання перших каналів систем безпеки, зокрема насоси, теплообмінники, двигуни, вентиляційні агрегати. Закінчення цих робіт заплановано на 18 січня.

Завершено роботи з контролю на п’яти парогенераторах з шести. 21 січня усі парогенератори мають бути перевіреними та ущільненими по першому контуру.

Завершуються роботи з ремонту турбогенератора ТГ-2, на турбогенераторі ТГ-1 виконуються роботи з page_1-2_w250_h167ремонту діафрагм п’ятих ступенів циліндрів низького тиску. До 21 січня усі роботи та випробування по ТГ-2 мають бути завершені.

За словами Олександра Іванька, заступника головного інженера РАЕС з ремонту, усі ремонтні роботи проводяться якісно та у відповідності до запланованих термінів. Персонал енергоремонтного експлуатаційних підрозділів докладає зусиль для дострокового завершення ремонту та увімкнення енергоблоку у мережу.
Повідомляє Рівненська АЕС

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Демобілізовані Рівненщини везли додому гранатомети

У колоніях Рівненщини засуджені новорічні свята “святкували” без алкоголю

Скільки ялинок продали лісівники Рівненщини до новорічних свят

Рівненська митниця вже видала понад 60 преференційних сертифікатів EUR.1

На Рівненщині через негоду вантажівка «DAF» перегородила одну зі смуг, а легковик «Volkswagen» з’їхав у кювет

На Рівненщині СБУ викрила агента російських спецслужб

27 тисячам мешканців Рівненщини перерахували плату за тепло

На Рівненщині обрали головного фермера

На Рівненщині виявили «незаконну» іномарку

На Рівненщині до карантину долучився ще один район

tomat_green-01

Теґи:   
617 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять − 5 =