page_DSC_5141-2_w200_h134На Рівненській атомній електростанції відбулись антитерористичні тактико-спеціальні навчання, в яких взяли участь співробітники обласного Управління Нацполіції, СБУ, Держслужби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Нацгвардії, представники місцевої влади та атомники.
«Сьогодні в місті Вараш відбулась фінальна стадія командно-штабних навчань з елементами практичних дій, де задіяні сили антитерористичного центру під керуванням Служби безпеки України, Національної гвардії а також Національної поліції в особі підрозділів Рівненської області, — page_DSC_5179-2_w180_h120повідомив Сергій Князєв. — На завершальному етапі навчань ми провели аналіз типових дій під час проведення терористичних атак або інших протиправних дій, які можуть призвести до проникнення терористів на територію атомної станції».
Уперше у цих заходах взяла участь патрульна поліція. Зі слів її очільникаСергія Мерчука, два екіпажі page_DSC_5162-2_w180_h120патрульної поліції забезпечили прибуття усіх членів АТЦ на місце події. За одну годину і 35 хвилин колона у складі восьми машин і двох екіпажів патрульної поліції прибула на місце без пошкоджень та забезпечували громадський порядкок на місці.
У ході навчань її учасники відкоригували механізм взаємодії різних відомств у випадку загрози теракту на Рівненській АЕС, узгодженість дій силових структур безпосередньо на об’єкті, page_DSC_5213-2_w180_h120перевірили сили та засоби, задіяні в антитерористичній операції.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
(фото: http://www.rnpp.rv.ua/)
Теґи:   
690 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × три =