На Рівненському загальновійськовому полігоні триває активна фаза підготовки  мобілізованих за некваліфікованими військовими спеціальностями.

Протягом тижня з військовослужбовцями проведено комплекс занять з військових дисциплін, спрямований на досконале освоєння некваліфікованих спеціальностей, якісну підготовку особового складу до виконання бойових завдань.

Поряд з вогневою, тактичною та спеціальною підготовкою значну частину навчального процесу займають лекції з військово-цивільних відносин, воєнно-ідеологічної, правової підготовки та міжнародного гуманітарного права. Невід’ємною складовою розпорядку дня на полігоні є роз’яснення бійцям змін законодавства у воєнній сфері, інформування військовослужбовців щодо ситуації на Сході України, військово-політичної обстановки в державі та світі.

Як зазначив старший офіцер управління бойової підготовки оперативного командування «Північ»підполковник Петро Василюк протягом минулого тижня плани підготовки навчальних підрозділів виконані у повному обсязі. Кожен мобілізований переступив ще декілька сходинок в оволодінні штатною зброєю та військовою технікою, суттєво поглибив свій багаж знань від командирів, які мають досвід безпосередньої участі у бойових діях на Сході України.

j_ji jfgj nghfn ohjlk opiu

Повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації (за матеріалами Прес-центру ОК «Північ»)

404 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять + 2 =