На Рівненському загальновійськовому полігоні з військовослужбовцями управління оперативного командування «Захід» та підпорядкованих військових частин гарнізону проведено дводенний комплекс занять з бойової підготовки.

????????????????????????????????????

З метою відновлення навичок володіння штатною зброєю, нарощування досвіду алгоритму дій в бойових умовах офіцери, сержанти та солдати виконали вправи стрільб зі стрілецької зброї та кидання бойових гранат.

3ebb790022362b770d8f1b3fc08a4cae529b122f

Під час стрільб з автомата АК-74 завданням для кожного було уразити цілі умовного противника, що з’являються та рухаються, з різних положень на відстанях від 150 до 400 метрів. Окрім АК-74, виконувалися вправи стрільб з пістолета Макарова.

94e4e0a02f1d155d43ed54e1a172daa4a686f781

Як зазначив начальник відділу підготовки військ управління бойової підготовки оперативного командування «Захід» полковник Петро Василюк, військові повинні бути готовими до дій у будь-яких умовах. Він наголосив, що від швидкості та правильності прийнятого командиром рішення залежать життя підлеглих.

82d132871a1c855f59bd06d6052425386ed4938e

Під час заходів бойової підготовки увага присутніх зверталась на пильність у всьому, адже в бойових умовах немає дрібниць. Зокрема, досвід останніх місяців проведення АТО показує, що противних активно вдається до нових форм ведення бойових дій та провокацій. Це стосується, у першу чергу, мінно-вибухових пристроїв. Російські найманці та сепаратисти віднедавна встановлюють розтяжки на висоті людського зросту. Це робиться для того, щоб досягти максимального ураження людей, які рухаються на військовій техніці. Тому під час занять багато уваги приділялося навичкам виявлення та знешкодження вибухових пристроїв, а також вмінню швидко та якісно надати першу медичну допомогу пораненим, заходам екстреної евакуації військовослужбовців з поля бою.

Повідомляє прес-центр Міністерства оборони України 

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному сьогодні Антикорупційний Форум

НА РІВНЕНЩИНІ ТЕЛЕФОННІ ШАХРАЇ ВИМАНИЛИ У ПЕНСІОНЕРІВ МАЙЖЕ 27 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Подробиці ДТП у якій загинули дві жінки з Білорусії

Рівнян дивували метаморфозами

Володимир Ковальчук зустрівся з фінськими експертами з енергозбереження

РІВНЯНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИНОСИТИ НЕОПЛАЧЕНІ ТОВАРИ ІЗ СУПЕРМАРКЕТІВ

На Рівненщині селяни знайшли протитанкову міну

НА САРНЕНЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ П’ЯТЬОХ СТАРАТЕЛІВ ІЗ МОТОПОМПАМИ

НА РІВНЕНЩИНІ В ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНІЙ ПРИГОДІ ЗАГИНУЛИ ДВІ ЖІНКИ

649 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 1 =