16 комплектів окулярів «Drunk Busters Goggles» отримають автошколи та заклади профтехосвіти від регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області
Регіональний сервісний центр МВС в Рівненській області спільно з Всеукраїнським об’єднанням автошкіл презентували у Рівному спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles» – інноваційний інструмент, орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, долучившись до Всеукраїнського проєкту «Випробуй у безпеці».
За словами заступника регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області Віктора Залюбовського : «Мета проєкту – виробити чітке розуміння небезпеки керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Окуляри імітують вплив алкоголю на поведінку людини і допомагають усвідомити та уникнути ризиків керування у нетверезому стані».
Представники регіонального сервісного центру МВС області провели для учнів та викладачів місцевої автошколи «Дукат» (м. Рівне) майстер-клас з користування окулярами «Drunk Busters» та тренінг «Випробуй у безпеці», який орієнтовано на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Основна ціль такого тренінгу – підвищити культуру водіння і сформувати нове покоління водіїв, для яких водіння в нетверезому стані є неприйнятним.
Одним з основних інструментів тренінгу є окуляри «Drunk Busters Goggles»: вони імітують вплив алкоголю на поведінку людини і допомагають усвідомити та уникнути ризиків керування у нетверезому стані. З освітньою метою подібний інструмент використовують фахівці у понад 60 країнах світу, а тепер будуть і в автошколах та закладах професійно-технічної освіти з підготовки водіїв Рівненщини. Такі окуляри отримують автошколи Дубенського, Сарненського, Березнівського, Костопільського, Дубровицького, Рокитнівського, Володимирецького, Зарічненського районів та м. Рівне, а також заклади професійно-технічної освіти з підготовки водіїв Радивилівського та Сарненського районів. Загалом же, за сприяння Всеукраїнського об’єднання автошкіл, планується безкоштовно передати 16 пар окулярів.
Як зазначив Віктор Залюбовський, заступник регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області : «Для нас важливо не лише надавати якісно адміністративні послуги, серед яких і видача посвідчення водія, але й підтримувати соціальні ініціативи, які навчатимуть водіїв бути більш відповідальними та обережними за кермом. Ми долучилися до проєкту «Випробуй у безпеці», аби за допомогою тренінгу та окулярів «Drunk Busters Goggles» показати наскільки небезпечно сідати за кермо у стані алкогольного сп’яніння».
Статистика поліції свідчить, лише за 10 місяців 2019 року у Рівненській області було зафіксовано 56 ДТП за участю осіб в стані алкогольного сп’яніння. У цій кількості дорожньо-транспортних пригод травмовано 8 осіб. За цей же період поліція склала 1298 адмінпротоколів на водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. У минулому році за цей же період було складено 1413 адміністративних протоколів.
Повідомляє Регіональний сервісний центр МВС в Рівненській області
729 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − 2 =