В службу державної ветеринарної медицини Березнівського району звернувся житель с. Сівки і повідомив про те, що вночі  10.08.2018 року він почув гавкіт собак, вийшовши на подвір’я побачив невідому йому тварину. При спробі вигнати її з городу тварина накинулася та нанесла йому покуси. Після цього він тварину забив. Спеціалісти держветмедицини Березнівського району виїхали на місце події, відібрали патматеріал від трупа бобра та направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження. Труп бобра спалено.
Окрім того, 13.08.2018р о 18.00 год. в службу державної ветеринарної медицини Острозького району звернулася жителька с. Білашів і повідомила, що 10.08.2018 року о 21.00 год. її власний кіт накинувся на неї та наніс подряпини, після чого зник в невідомому напрямку. Труп кота знайшли 13.08.2018р. о 17.00 год. в сусіда. Спеціалісти держветмедицини Острозького району відібрали патматеріал від трупа кота та направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження. Труп кота спалено.
На території неблагополучних щодо сказу пунктів проводяться заходи згідно Інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин». Спеціалістами Держпродспоживслужби та державної ветеринарної медицини вивчаються можливі контакти хворих тварин з людьми та тваринами, проводиться вимушена дезінфекція, а  також щеплення тварин проти сказу.Готуються матеріали на засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, щодо відкриття неблагополучних пунктів та введення карантинних обмежень по сказу. Складені комплексні плани заходів по локалізації і ліквідації захворювання.
Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області
фото ілюстраційне з відкритих джерел
Теґи:   
1 357 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 7 =