Щодень жителі області скаржаться на укуси комах. Вже не треба їхати до лісу, щоб бути покусаними. Комахи наздоганяють своїх жертв і на міських вулицях. Чим загрожує укус комарів і що з цим робити, з’ясуємо у лікаря – епідеміолога Рівненський центр громадського здоров’я Любов Грицюти:
Малярія – це небезпечне для життя захворювання. Тобто, якщо у теплу пору року приїде подорожувальник, хворий на малярію, то будь хто теж може захворіти. Перед поїздкою до тропічних країн, я б радила звернутися до сімейного лікаря для профілактики цієї хвороби. Бо є таблетки, що треба приймати за кілька тижнів до від’їзду, під час перебування у самій країні та після повернення. І якщо після повернення з тропічної країни є висока температура, то зверніться до лікаря.
Якщо ви повернулися з лісу покусані комарами, то є такий народний засіб. Розведіть чайну ложку соди на стакан кип’яченої води та змочіть ці місця. Якщо у вас виникла алергічна реакція на укус комара, то треба придбати протигістамінні засоби. Коли ніщо не допомагає, мерщій до лікаря!
Повідомляє Управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації
831 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × чотири =