Днями на Радивилівщині хлібороби обробляли поле міндобривами, як раптом натрапили на незвичну для такого місця знахідку – хліб.
«Я бачу спочатку, що це мусор лежить, а як підійшли ближче – це був хліб», – розповідає тракторист-машиніст Андрій Височанський.
Понад тонна зіпсованих хлібних виробів лежить просто в полі обабіч дороги поблизу села Гусари.  Андрій Височанський розповідає, що як тільки з’ясували хто виробник стали телефонувати на гарячу лінію, утім у Львівському «Концерн Хлібпромі» сказали, що їм про це нічого не відомо.
Хто ж викинув хліб, на території Козинської ОТГ, нині з’ясовують правоохоронці.
«За цим фактом поліцейські проводять перевірку і будуть приймати відповідне рішення, але також законодавство про адміністративні правопорушення передбачає, що адмінматеріали по порушення норм і правил благоустрою уповноважені складати місцеві органи самоврядування», – коментує ситуацію керівник відділу комунікації ГУ Нацполіції в Рівненській області Антон Крук.
До слова, восени минулого року на території цієї ж ОТГ місцеві жителі знаходили купи львівського сміття, яке лишали недобросовісні перевізники.
Теґи:   
1 261 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять − 7 =