Органи прокуратури Рівненської області продовжують вживати заходи щодо повернення у комунальну власність приміщень закладів освіти, наданих в оренду з порушенням вимог законодавства.
Зокрема, прокурори з’ясували, що 6 приміщень навчальних загальноосвітніх закладів у м. Вараш загальною площею 1,3 тис кв м були передані органами освіти приватному товариству в оренду без проведення оцінки майна та розрахунку орендної плати за його використання, що є порушенням вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Такий стан справ негативно позначився на наповненні місцевого бюджету.
У зв’язку з цим, з метою захисту державних та суспільних інтересів, Сарненська місцева прокуратура пред’явила до суду позов з вимогою визнати недійсним договір оренди приміщень шкіл та зобов’язати товариство повернути нерухомість, загальна вартість якого становить понад півмільйона гривень,  у комунальну власність.
Реагування прокурорів на порушення законодавства спонукало товариство повернути добровільно шкільні приміщення, а тому господарським судом Рівненської області винесено ухвалу про закриття  провадження.
Таким чином органами прокуратури Рівненщини захищено інтереси держави у сфері використання майна закладів освіти вартістю понад півмільйона гривень та їх повернуто у комунальну власність м. Вараш.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
263 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять + чотири =

НОВИНИ