Дубенська місцева прокуратура через суд зобов’язала орган місцевого самоврядування створити безпечні умови дорожнього руху поблизу дошкільного навчального закладу шляхом встановлення на прилеглій до нього території необхідних дорожніх знаків.
За результатами вивчення прокуратурою стану додержання законодавства з питань охорони дитинства встановлено, що прилегла територія дитячого садочка, який відвідують близько 40 малюків, не обладнана дорожнім знаком «Діти» та іншими дорожніми знаками, що створює загрозу безпеці дітей чи їх батьків під час перетину ними вулиць і доріг.
Оскільки органом місцевого самоврядування самостійно не вжито заходів до усунення вимог законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, то в ситуацію втрутилася Дубенська місцева прокуратура, заявивши до суду відповідний позов на захист порушених прав та інтересів дітей, який Рівненським окружним адміністративним судом задоволено у повному обсязі.
Крім того, Дубенською місцевою прокуратурою заявлено ще 2 аналогічні позовні заяви про зобов’язання органів місцевого самоврядування вжити заходів щодо усунення порушень та створити безпечні умови на дорогах поблизу навчальних закладів. Дані позовні заяви перебувають нині на розгляді суду.
За матеріалами Дубенської місцевої прокуратури 
313 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 11 =

НОВИНИ