Північний обхід Рівного почнуть будувати у 2019 році
Договір про початок першої черги масштабного проєкту підписали сьогодні керівник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Петро Удовиченко та переможець тендеру – керівник білоруської компанії «ДСТ№2 м.Гомель» Олександр Петренко.
«Це історичний крок, найбільше будівництво на Рівненщині. Північна об’їзна не лише дасть можливість звільнити Рівне від транзитних автомобілів, що прямують по міжнародній трасі, це і стратегічний проєкт. Транспортні потоки, які сконцентруються довкола обласного центру, дадуть місцевому бізнесу додаткові логістичні вигоди. А це беззаперечний плюс на шляху до нашої мети – зробити область своєрідним технократичним хабом для Західної України», – наголосив присутній під час підписання голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
Він подякував керівнику САД у Рівненській області Петру Удовиченку, його колективу та усім причетним, які проявили наполегливість до запуску такого проєкту в області.
На першу чергу будівництва спрямують 746 мільйонів гривень з держбюджету. За результатами тендеру на будівництво об’їзної, що проводив Укравтодор, виграла найнижча ставка «ДСТ№ 2, м.Гомель». Це перша черга будівництва об’їзної – шести кілометрова ділянка дороги від дороги державного значення Городище-Рівне-Старокостянтинів до автошляху Ходоси – Кустин. Протяжність дороги становитиме 14,2 км. Планується збудувати розв’язку біля села Малий Житин, де з’явиться нова ділянка 6 кілометрів до села Хотин. Далі планується реконструкція 4-кілометрової ділянки в селі Хотин до Рівнеазоту і ще поточний ремонт дороги від Рівнеазоту до траси Н-22.
За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, будівництво об’їзної допоможе місту зберегти від руйнування покриття вулиць, а також сприятиме підвищенню безпеки руху, поліпшенню екологічної ситуації в місті та розвитку Рівного як важливого транспортного вузла.
Генеральний директор білоруської компанії «ДСТ№2 м.Гомель» Олександр Петренко подякував за можливість працювати на Рівненщині та запевнив у готовності почати та завершити будівництво у заявлені строки, а також у якості робіт. Окрім своїх працівників кампанія залучатиме і місцевих робітників.
«Працюючи на Рівненщині, білоруські підрядники зарекомендували себе лише з найкращої сторони – як фахові і відповідальні спеціалісти. Тому проєкт – це ще один крок до зміцнення партнерства між Рівненщиною та Білоруссю», – наголосив голова ОДА Віталій Коваль.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
176 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 20 =