З початку літа в Рівненській області відбувалася спартакіада «Рух заради здоров’я»
Під час першого етапу підопічні підвідомчих установ департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації боролися за право представляти свою установу в фіналі змагань.
Тож вже цієї середи, 10 липня, визначать найсильнішого.
Фінал змагань відбудеться на базі Рівненського психоневрологічного інтернату, що знаходиться в с. Боянівка Рівненського району.
Початок о 10.00.
Такий захід проводиться вже сьомий рік поспіль.
Спортивна програма підготовлена з урахуванням фізичних можливостей учасників (нескладні спортивні естафети з використанням різноманітного спортивного інвентарю).
Основною метою такого заходу є залучення підопічних до активного дозвілля, заохочення людей, у тому числі з обмеженими можливостями, до занять оздоровчою фізкультурою та ведення здорового способу життя.
Організаторами заходу є департамент соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації спільно з обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», за підтримки Рівненського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” та Рівненської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
192 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − два =

НОВИНИ