Реформа сільської медицини в дії!
Одразу дві нові сучасні амбулаторії запрацювали в Рівненській області – в селах Повча на Дубенщині та Боремель Демидівського району.
Таким чином на Рівненщині вже працює 4 нові амбулаторії із 34 запланованих. Найближчим часом свої двері відкриють ще декілька закладів.
Обидві амбулаторії побудовані за типовим проектом Мінрегіонбуду. Тут є кабінет лікаря, кімната персоналу, стерилізаційна, процедурна.
І не лише. Амбулаторії мають житло для лікаря, а це прекрасна мотивація для кваліфікованого персоналу працювати у селі. Важливим є те, що тут буде і впровадження телемедицини. Невдовзі заклади отримають й новенькі службові автомобілі.
Голова Повчанської громади Інна Іванюк зізналась як заплановане будівництво сприймали на початку – сумнівались, мовляв чи не буде довгобуд. А коли заїхала техніка і розпочались роботи – побоювання розвіялися. І за 4 місяці збудували нову амбулаторію за президентською програмою «Допомога поруч».
«Амбулаторії на Рівненщині з’являються як гриби після дощу – відкриваємо їх мало не щодня. Сьогодні дощить, але місцеві люди все рівно прийшли, бо для них це важливо! Амбулаторія із житлом для лікаря. Навколо привели до ладу територію, а ще раніше сюди зробили дорогу», – звернувся до присутніх під час відкриття амбулаторії у Повчі голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
На відкритті амбулаторій також побували народні депутати України Ірина Луценко та Олександр Дехтярчук, які разом з усіма ознайомилися із умовами надання медичних послуг.
Нагадаємо, реформа сільської медицини ініційована Президентом України, в рамках якої Мінрегіон спільно з МОЗ відпрацювали створення ефективних спроможних мереж закладів первинної меддопомоги, які затверджені обласними держадміністраціями. Зараз координується робота з будівництва нових сучасних медамбулаторій.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
379 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + 9 =