У КЗ «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради відбулося вже чотири заняття з іконопису для військових пацієнтів, які перебувають на лікуванні у центрі лікування та реабілітації наслідків нейротравми цього медичного закладу.
Проект «Сакральний малюнок на склі» як метод психологічного та фізичного відновлення запропонував лучанин Руслан Кашаюк, який також проходить лікування в госпіталі. Руслан – доброволець з батальйону «Айдар».
Він знає на собі дію цього сакрального мистецтва і щиро ділиться цим надбанням з усіма охочими, адже в свій час з його допомогою зміг вийти з важкого фізичного та психологічного стану після поранення та важкої контузії.
– Це вже стало моїм життям і має особливе значення, адже діє за принципом «рівний – рівному, побратим – побратиму», – розповідає Руслан. – Хлопці краще йдуть на контакт з тим, хто пройшов те саме горнило, що й вони. Я бачу, з яким трепетом вони малюють, і це не просто малювання, а ще й молитва – в кожного своя, тиха й непомітна.
Матеріали для робіт допомогли закупити волонтери. Це вже третій майстер-клас у стінах реабілітаційного центру. Після завершення проекту у госпіталі планується проведення виставки з майже 40 робіт.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради (за матеріалами спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони)
218 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 7 =